The Rasmus fanfiction web

Vítejte na stránce věnovaná povídkám a příběhům ve stylu Fan Fiction se skupinou The Rasmus. Samozřejmě bych byla velmi ráda, kdyby jste mi posílali i vaše, až už vámi napsané nebo třeba přeložené Fan Fiction, ale samozřejmě se jménem autora. Cokoliv mi budete chtít zdělit ohledně stránek, příběhů... můžete k tomu použít fórum nebo můj e-mail: jahoda.fanfiction@seznam.cz nebo na e-mail DarknessTR: darknesstr@seznam.cz
Jahoda a DarknessTR

!!!!! jediné na co bych vás chtěla upozornit je, že všechny povídky a příběhy na této stránce jsou pouze Fan Fiction, což znamené, že to jsou příběhy se slavnými osobnostmi (na těchto stránkách se skupinou The Rasmus), ale jsou zcela nepravdivé a smyšlené. Žádný z příběhů se nikdy nestal a nikdy nestane. A samozřejmě ani nevypovídají o povaze slavných hvězd. Jinak vám přeji příjemné počteníčko! : )
JahodaChcete se dozvědět o nových fanfiction na tomto webu? Nebo snad chcete vědět, kdy se objeví další část vaší oblíbené fanfiction? Není nic jednodušího - stačí sem napsat váš e-mail a já nebo DarknessTR vám budeme zasílat novinky ohledně tohoto webu:
Poslední aktualizace: 23.06.2007
Právě je lidí online: